Ölümün 100 Şekli

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.4 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma CanadaDroid
Ölümün 100 Şekli Android cihazınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir maceranın adıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Ölümün 100 Şekli mobil oyununda sizde yerinizi alabilirsiniz. Farklı oyunlara dahil olarak eğlenmeyi seviyorsanız bu oyuna da mutlaka göz atabilirsiniz. Oyunda ölüme karşı savaşacak ve ailenizi kurtarmaya çalışacaksınız.

24 farklı mini oyunun tadına bakın. Çok harika animasyonlar ve çeşitli zorluk seviyeleri ile birlikte muhteşem bir de müzik dinleyeceksiniz. Fakat ilk seviyeyi bile geçip geçemeyeceğinden emin değiliz. Dilediğin tüm yöntemleri deneyin; ekranı eğ, yana yatır, salla, çevir, dokun, kaydır. Seviyeler oldukça zorludur. Mobil cihazınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Her an her yerde ölüm ile karşı karşıya olan bu şanssız aileyi yaşatmak için elinizden geleni yapmalısınız.

Zorlu bir mücadelenin parçası olmak için Ölümün 100 Şekli mobil oyununa sahip olun. Bir çok farklı ölüm şekli ile karşı karşıya olacaksınız. Oyunu oynaması kolay fakat seviyeleri geçmek oldukça zordur. Oyuna odaklanın ve karşılaşacağınız durumlara karşı her an bir hamleniz olmalı, sonrasında seviyeleri geçebilirsiniz. 

Ölümün 100 Şekli indir